Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chocznia

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana Chocznia

Chocznia,małopolskie

220 000 zł2 400 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedanie nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego centrum handlowego. Działka ma powierzchnię 24 arów, jest w kształcie prostokąta o szerokości ok 20.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Chocznia,małopolskie

89 900 zł880 m² 102,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Choczni, w rejonie Zawala idealna pod budowę niewielkiego, funkcjonalnego domu jednorodzinnego. Teren jest płaski i wygodny do zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Chocznia,małopolskie

538 000 zł97,80 m² 5 501,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , położony w spokojnej okolicy w Choczni gm. Wadowice. Podstawowe informacje: dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chocznia

Chocznia,małopolskie

199 000 zł6 300 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana. Łączna powierzchnia to 63ar, z czego 12 ar to działka budowlana, pozostała część jest oznaczona jako działka rolna. Szerokość działki to 12 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Działka Chocznia

Chocznia,małopolskie

650 000 zł32 192 m² 20,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno - budowlana w Choczni ( gm. Wadowice). Działka o powierzchni 3,3 ha z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Teren szeroki, dobrze nasłoneczniony Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chocznia

Chocznia,małopolskie

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 16,64 ar, która składa się z 3 numerów działek. Szerokość działki to 16 m. W planie zagospodarowania przestrzennego 11 ar jest.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł962 m² 84,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż działka o numerze 5961/4 o powierzchni 962 m2, zlokalizowana w miejscowości Chocznia (wadowice), województwo małopolskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem Chocznia

Chocznia,małopolskie

12,50 zł/m²320 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Chocznia Na wynajem lokal usługowo handlowy o powierzchni użytkowej 294 m2 (320m2 powierzchni całkowitej). Oferowany jako duża otwarta przestrzeń, którą można zaadaptować według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chocznia

Chocznia,małopolskie

235 000 zł3 200 m² 73,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna, płaska działka budowlano-rolna o pow. ok 32 ary w tym ok 6 arów budowlane. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do kwadratu o boku ok 60 metrów położona w Choczni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chocznia

Chocznia,małopolskie

1 500 000 zł14 000 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Chocznia, tylko 2 km od Wadowic. Działka o powierzchni 1,4 ha w kształcie prostokąta. Bardzo ładny widok na góry, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Chocznia,małopolskie

348 000 zł2 500 m² 139,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni ok 25 ar w Choczni. Pozwolenie na budowę 2 budynków jednorodzinnych wolnostojących. Kształt działki zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Chocznia

Chocznia,małopolskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom z 1990 roku usytuowany na działce o powierzchni 1627 m2. Na działce znajduje się budynek gospodarczy, podpiwniczony o powierzchni 80 m . Dom jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chocznia

Chocznia,małopolskie

498 000 zł154,75 m² 3 218,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym , położony w spokojnej okolicy w Choczni gm. Wadowice. Podstawowe informacje: dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Chocznia

Chocznia,małopolskie

1 100 000 zł10 004 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 1 ha przy drodze krajowej w Choczni. Teren uzbrojony woda, prąd, gaz i kanalizacja. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Chocznia

Chocznia,małopolskie

235 000 zł3 200 m² 73,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Chocznia (gmina Wadowice). Działka o powierzchni 32 a, obecnie około 5,5 a stanowi teren budowlany (szerokość części budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Chocznia,małopolskie

195 000 zł1 199 m² 162,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną widokową działkę budowlaną w Choczni powiat wadowicki, o pow. 12 ar z malowniczym widokiem na okoliczne wzgórza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chocznia

Chocznia,małopolskie

448 000 zł120,01 m² 3 733,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chocznia

Chocznia,małopolskie

300 000 zł20 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- rolna 2ha w Choczni. Działka jest w kształcie prostokąta, teren otoczony polami oraz domami jednorodzinnymi. Działka z widokiem na góry. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

320 000 zł1 495 m² 214,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Chcesz zamieszkać w Zawadce przy ulicy Malowniczej, ta oferta jest dla Ciebie! widokowa i piękna okolica przestrzeń i bliskość natury idealne miejsce pod dom jednorodzinny 2 km do Wadowic.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +3 km

Rynek pierwotny

780 000 zł93 m² 8 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedaży gotowy dom w stanie Deweloperskim. Wszystkie media: gaz, woda miejska, prąd, kanalizacja, internet światłowód. Zawadka - piękne miejsce z cudownymi widokami. Do Wadowic zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +3 km

500 000 zł62,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 62,5 m - Wadowice, os. Pod Skarpą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +4 km

Dom z garażem

Wadowice

499 000 zł158,60 m² 3 146,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Jesteś osobą, która szuka czegoś więcej niż standardowego domu? Szukasz przestrzeni, którą możesz wykorzystać i dopasować do własnej wizji i potrzeb? Zobacz dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +4 km

500 000 zł60,90 m² 8 210,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym , dwóch sypialni, łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +4 km

2 800 000 zł707 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:958 m²

Budynek Handlowo-Usługowo-Produkcyjny (zgodnie z planem zagospodarowania) Wzniesiony po koniec lat 60. Po dawnej spółdzielni hgsp w której mieściły dwa sklepy (spożywczy i z dywanami).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +4 km

Rynek pierwotny

967 840 zł105,20 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne Apartamenty z Prywatnymi Ogrodami i Tarasami Najlepsza Lokalizacja w Wadowicach! Tylko w przedsprzedaży masz możliwość wyboru najatrakcyjniejszych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +4 km

Rynek pierwotny

655 698 zł63,66 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +4 km

187 200 zł1 440 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni od 14,40ar zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego położona w terenach oznaczonych symbolem mn tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

Rynek pierwotny

670 000 zł158,64 m² 4 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych, realizowanych według projektu Dom w rododendronach autorstwa firmy archon. Inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

399 000 zł7 100 m² 56,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną + własny las w przepięknej lokalizacji w Frydrychowicach. Działka w całości o powierzchni 7100 m2 składająca się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

Rynek pierwotny

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 104 m , położony we Frydrychowicach, gmina Wadowice. Budynek w stanie deweloperskim, obecnie w trakcie realizacji, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

121 275 zł1 190 m² 101,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Oferta dotyczy działki B o numerze nr 981/17 o wymiarach ok. 28,5 X 40 i udziału w działce dojazdowej numer 981/19 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

420 000 zł10 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano -rolna we Frydrychowicach os. Patria o pow. 1 ha. Działka lekko pochylona z częścią terenu rolnego i niewielkim kawałkiem zagajnika. Dojazd drogą gminna,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

178 000 zł1 401 m² 127,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwałd - działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Powierzchnia działki 14.00 arów. Na działce prąd i kanalizacja, a na działce sąsiedniej w odległości ok.5 m woda.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

126 000 zł905 m² 139,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Inwałdzie, przy granicy z Andrychowem. Działka jest płaska, posiada dojazd drogą prywatną, do której kupujący nabędzie udziały. Droga na ten.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

195 000 zł1 413 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

129 000 zł798 m² 161,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| uzbrojone działki budowlane z mpzp | Inwałd, os. Korcza - przy publicznej drodze asfaltowej Lokalizacja: inwałd, os. Korcza Dojazd: bezpośrednio drogą gminną asfaltową Teren: płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chocznia +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Chocznia

Chocznia,małopolskie

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:781 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Chocznia, zaledwie kilka minut od centrum Wadowic. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chocznia,małopolskie

665 000 zł241 m² 2 759,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Do sprzedania wykończony dom wolnostojący w miejscowości Chocznia, gmina Wadowice english version below lokalizacja Miejscowość: chocznia W pobliżu: przedszkole, szybki dojazd do Wadowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Chocznia

Chocznia,małopolskie

147 000 zł1 200 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 12.83 ara położona w sąsiedztwie planowanej trasy BDI. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości 15 metrów. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chocznia

Chocznia,małopolskie

155 000 zł800 m² 193,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (na zdjęciu oznaczona nr 4) z pięknym widokiem w spokojnej miejscowości: chocznia koło Wadowic Działka w Choczni koło Wadowic doskonale nadająca się pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Chocznia

Chocznia,małopolskie

16,67 zł/m²150 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w pięknej okolicy Wadowic na trasie Bielsko-Krak ów. Doskonała lokalizacja, łatwy dojazd z drogi krajowej. Do wynajęcia piętro o powierzchni 150 m2. Do dyspozycji jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij